tarot pazdziernik 2016

W lutym 2008 roku, dr Gabriel Cousens odkryta w badaniach klinicznych na zdrowych ludzi, Cacao nie podnoszą poziom cukru we krwi w taki sam sposób jak kofeina żywności lub napojów zawierających. W rzeczywistości okazało się, że Dr Cousens kakao ma mniejszy wpływ na poziom cukru we krwi, niż prawie żadnych innych środków spożywczych.

niewolnik darmo

„Raw Britannia, surowe czekoladki Britannia oszczędza, Brytyjczycy nigdy nie trzeba jeść czekolady z niewolników.” To moja mała piosenka, która podkreśla chęć mam dla wszystkich czekolady, by stać się niewolnikiem za darmo. Chociaż nie ma gwarancji, że wszystkie surowe czekolada jest niewolnikiem wolne, większość z nich jest, że większość ludzi, którzy je produkują chcą dostarczać towar etycznych. „Fair Trade” nie jest jedynym dowodem, że czekolada jest niewolnikiem darmo. Jest to grupa o nazwie Fair Trade Federation, która jest także niewolniczej darmo i zapewnia dobrą wymianę finansowe dla rolników. To nigdy nie idzie na zatwierdzenie produktów detalicznych, choć jest to jedyna grupa detalicznej.

Biorę energetycznych właściwości żywności bardzo poważnie. Jeśli jesz żywność uprawiana z klimatem niewolników (jak niewolników czekolady, a nawet zwierząt w niewoli niewolników), to weźmiesz w tym klimacie i będą czuć się jak niewolnik w swoim życiu. Uwolnij się i planety tylko o wyborze niewolnikami wolne czekoladę. Nie ma żadnego usprawiedliwienia jeść czekolady, aby uzyskać taką pysznych przyjemność kosztem dzieci i dorosłych, zmuszonych do zbioru ziarna dla ciebie. Przy zakupie surowe lub gotowane czekoladę, jego historia powinna być identyfikowalne jeśli mówić do producenta.

Surowa czekolada powinna poprawić jakość życia dla tych, którzy go rozwijać, a także tych, którzy go spożywają.

Surowa czekolada rewolucja

To wszystko rozpoczął się w maju 2003 roku byłem w Maui z moim dobrym przyjacielem David Wolfe, dodawanie surowych ziaren kakaowca naszych koktajli.

– autor artykułu

Author: digital-vision.pl

Share This Post On