tarot astromagia

tarot astromagia

Dostałem maila od czytelnika, który chciał wiedzieć, jak to jest możliwe, aby mieć bardzo rozwinięty poziom samooceny bez stania lub zdaje się być egoistą. Samo pytanie pokazuje, że nasze pranie mózgu kulturowe działa w celu ograniczenia własnej wiary w siebie samego i własnej wartości. Będąc egoistyczny jest postrzegany jako negatywną rzeczą, a poprzez wnioskowanie, tych z dodatkowymi wysokimi poziomami samooceną są brane egoistyczny; w związku z tym źle.

Przede wszystkim, niech wyjaśnić różnicę: egoistami są zasadniczo niezabezpieczone ludzie, którzy próbują zatuszować własne podejrzenia, że ??nie są tak dobre, jak innych ludzi, udając, że są ważniejsze. Osoby z bardzo wysokim poziomem samooceny nie trzeba określić aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. ich poczucie własnej wartości, porównując siebie, albo publicznie lub w ich własnych umysłach, z innymi.

sensie egoistyczne osoby własnej wartości jest głównie określona przez warunki zewnętrzne, okoliczności lub zdarzeń.

Oni promują się tak, że mogą być przekonani o własnej wartości przez zwrotnych otrzymywanych od rówieśników, wentylatory, wyborców, pracowników, a nawet własnych dzieci. Często staramy się być dobre wyniki w nauce, ponieważ mogą one następnie uzyskać uznanie innych, w nadziei, że to uznanie jakoś udowodnić swoją wartość; choć rzadko usuwa podejrzenia, że ??są niegodni. To nie jest złą rzeczą być egoistą; to jest po prostu smutne.

poczucie self-cenione osoby własnej wartości jest głównie określana przez wewnętrznych warunków, takich jak postawa, współczucia, wiary, pasji i osobistej wizji. Oni również mają tendencję, aby mieć bezpośredni sens ich związek z boskością. Nie jest to rodzaj boskości ogłoszonym przez kaznodziejów, mułłów i guru, którzy nauczają, że istoty ludzkie są bazowe stworzenia, które zasługują na zbawienie można tylko poprzez złożenie do woli jakiegoś boga; ale rodzaj boskości, która uczy, że wszystkie rzeczy, w tym ci, są święte i godne są honorowane jako takie.

– autor artykułu

Author: digital-vision.pl

Share This Post On