tarot elizabeth janus

tarot elizabeth janus Ziarna kakaowe są nakrętki drzewa czekolady, że wszystkie wykonane z czekolady. Potem po prostu zjadł ziarna kakaowca. Moje życie zmieniło się w tym momencie . Życie od była czysta magia. Zdałem sobie sprawę, że bogowie cacao wybrał ją jako posłaniec przynieść prawdziwą czekoladę do świadomości świata zachodniego. Co błogosławieństwem. David i ja byliśmy zmuszeni napisać Naga Czekolada w 2005 roku, jedyny na świecie książka poświęcona surowej czekoladzie i jej pożywienie przyjaciół.

Cacao (The Real World do czekolady) sprawia, że ??inne pokarmy, które są spożywane z nim bardziej użyteczny przez organizm. Pokarmy takie jak maca, jagody goji, Mesquite, Lucuma, fioletowy kukurydzy i nasion konopi, na przykład, stają się „warta”, więc dużo więcej do swojego ciała.

Od rozpoczęcia surowej Revolution Chocolate Zauważyłem, że gdy ludzie smaku surowej czekolady ich życie zmieniło się na zawsze. Surowa czekolada natychmiast zmienia swoją świadomość. To otwiera kanały w was, aby umożliwić energii i informacji z prędkością błyskawicy. To pozwala, aby w pełni żyć w swoim strumieniu. Powoduje to ogromne zmiany w każdej części swojego życia. To pozwala spełniać swoją boską jaźń. Powoduje to, aby żyć swoją najwyższą prawdę. To pomaga leczyć planety, a także ciała.

Przede wszystkim, surowa czekolada sprawia, że ??czujesz LOVE.

Shazzie, prezenter telewizyjny i autor

Shazzie upoważnia do stać się odpowiedzialny za własne zdrowie. Ona przynosi no-nonsense cięcia informacji krawędzi na surowej żywności i żywą naturalny styl życia.

– autor artykułu

Author: digital-vision.pl

Share This Post On