tarot horoskop onet

Rządząca planeta Byka jest Wenus; kolor z wyboru jest różowy, a jego kamień gwiazda jest Emerald.

Panna (23 sierpnia – 23 września): Muszą bodziec praktycznych problemów, które należy rozwiązać, zamiast zwykłej rutyny lub pracy ustawić specyfikacje, które nie wymagają myślenia. Rządząca planeta Panny jest Merkury; kolory są zielone i ciemnobrązowy, a jej kamień gwiazda jest Sardonyx.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia): Planują ostrożnie, aby spełnić swoje ambicje; są one ekonomiczne, bez podłości, i jest w stanie osiągnąć wspaniałe rezultaty ze względu na ich zdolność organizacyjnego. Rządząca planeta Koziorożca jest Saturn; kolor z wyboru jest brązowy, a jej kamień gwiazda jest Black Onyx.

2. Znaki przeciwpożarowe

Te trzy znaki są najseksowniejszych w horoskopie. Entuzjazmu i twórczy, odważny i spontaniczny, pewny siebie i kochający zabawę, jesteś zagorzałym w miłości. Inne objawy mogą być chłodniejsze oślepiony przez jasnym płomieniem.

Znaki przeciwpożarowe są: Lew, Baran i Strzelec.

Leo (23 lipca – 22 sierpnia): Ich osobisty magnetyzm i wrodzonej uprzejmości umysłu wydobyć najlepsze lojalności od podwładnych. Rządząca planety Leo jest Sun; kolor z wyboru jest złota, a jego kamień gwiazda jest czerwona Ruby.

Baran (21 marca – 20 kwietnia): Arian jest pionierem zarówno w myśleniu i działaniu, wymagający, ambitny i impulsywne. Rządząca planeta Mars jest Baran; kolor z wyboru jest czerwony, a jego kamień gwiazda jest cenny diament.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia): Ich mocno idealistyczne natury mogą również cierpieć wiele rozczarowań bez wpływu. Rządząca planeta Strzelca jest Jowisz; kolor wybór jest bogaty kolor purpurowy, a jej kamień gwiazda jest Topaz.

3. Znaki powietrzne

Te trzy znaki są najbardziej intelektualne horoskop. Ich umiejętności ich wielcy myśliciele i rozwiązują problemy.

– autor artykułu

Author: digital-vision.pl

Share This Post On