tarot jak sie nauczyc

Jeśli jest wspólnym tematem wśród wszystkich chorób, a następnie będzie łatwo patrzeć na przyczynę choroby i zastosować leczenie na tym poziomie korzeni. Wierzę, że prawda o zachorowaniach i opieki zdrowotnej jest utrzymywana od mas jako kolejny środków kontroli i zysku. Więc musimy wymyślić własne teorie i wnioski.

Na podstawie moich osobistych doświadczeń, czytając setki stron dokumentów i wysłuchaniu pierwszej ręki kont ludzi i ekspertów z różnych praktyk naturalne lecznicze z całego świata, mam wymyślić kilka podstawowych wniosków.

1. Ty „catch” coś. Oznacza to, inwazyjne organizmy, takie jak wirusy lub bakterie zakażone Ci. W efekcie masz choroby takie jak przeziębienie, grypa, malaria czy AIDS.

2. You ‚rozwijać’ choroby. Oznacza to, że organizm cierpi niektórych nierównowagi. Ten brak równowagi może występować w części szkolenia bhp wrocław ciała, takich jak nerki, trzustki, wątroby, serca i innych. Prowadzi to do chorób, takich jak rak, cukrzyca, nadciśnienie i choroby serca.

Klasyfikacja ta pomaga w naszym ostatecznym poszukiwaniu przyczynę choroby. W ten sposób możemy znaleźć lekarstwa na wszystkich chorób. Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się chorób, w których można złapać coś.

Jeśli zachorujesz i udać się do lekarza, on diagnoza cię i mówi, że ma malarię. Innymi słowy, gdzie ugryziony przez komara w locie. Ten komar cię zarazić. To dobrze, bo teraz wiem, dlaczego masz te stany gorączkowe. Jest to jednak w miarę nowoczesna medycyna idzie. Prawdziwe pytanie powinno być dlaczego układ odpornościowy nie jest wystarczająco silny, aby zwalczać bakterie.

Opracowywanie leków i szczepionek w celu zwalczania „zarazki” jest rażąco nieadekwatne, aw wielu przypadkach wręcz niebezpieczne. W dzisiejszym świecie jesteśmy narażeni na różne bakterie i wirusy na codzień. Na przykład, jeśli ktoś w swoim miejscu pracy rozwija się zimno i kicha, w dniach przyjść inni ludzie w biurze będzie również spaść z zimna.

– autor artykułu

Author: digital-vision.pl

Share This Post On