tarot jedna karta

tarot jedna karta

Czy powiedzieć ludziom, muszą przenieść się do znalezienia sukces lub miłość, zarabiać pieniądze, lub być szczęśliwy?

Nie Ani nie powiem im, że trzeba zrobić ten ruch o taki terminie. I mów moich klientów, aby zadać sobie pytanie: „Co by się stało, gdybyś był teraz szczęśliwy i nie poruszać w ogóle? Czy to zawiedzie?” Niektórzy ludzie są niespokojni zmian. To nie jest dobry powód pojedynek. Szczęście jest wewnątrz pracy; musisz podać swój własny wewnętrzny ciśnieniowa kabiny bez względu na miejsce zamieszkania.

zamknę mój artykuł o relokacji astrologii, które mam nadzieję, że jesteś na tyle ciekawy, aby spróbować, żeby doświadczyć tego rodzaju wyjątkowej czytania astrologii, z cytatem z mojego znajomego James Clayton Napier używa otworzyć przedziwnego swojego artykułu Biznes Kariera: Know Your orzeczenia Gwiazdę które można przeczytać na stronie:

tarot jedna karta

„Poznaj swoje orzeczenia Star. Jeden człowiek [czy kobieta] jest lepiej odbierany przez jeden naród od drugiego lub jeden mile widziany przez jednego miasta od drugiego. Odnajduje więcej szczęścia w jednym biurze lub na inne stanowisko niż w innym, a wszystko, choć jego kwalifikacje są równa lub nawet identyczne. Niech każdy człowiek wie, co się stało, jak również jego talenty. Wykonaj swoją gwiazdą przewodnią i pomóc jej bez pomylenia każdy inny dla niego. wiedzieć jak przeszczepić siebie. są narody, z którymi trzeba przekraczają granice, aby jeden na wartość odczuwalne. „

– Baltasar Gracián, (Hiszpania, 1600)

– autor artykułu

Author: digital-vision.pl

Share This Post On