tarot karta dnia

tarot karta dnia

Portale społecznościowe są największe hypes w wirtualnym świecie. Ta najnowsza funkcja pozwoliła ludziom łączyć się ze swoimi przyjaciółmi i tworzyć większe sieci przyjaciół podczas zabawy przez gry i usług, takich jak quizy i horoskopy. Często członkowie serwisów społecznościowych dzielić ich zbyt wiele danych osobowych, które następnie sprawia, że ??te szczególne miejsca, nisz dla złodziei tożsamości.

Jeśli nie chcesz stać się ofiarą kradzieży tożsamości, ale chce, aby cieszyć się rozszerza swoją sieć w serwisach społecznościowych, oto niektóre informacje, o których informacje należy rozważyć przed kliknięciem na przycisk „post”.

tarot karta dnia

1. Twoje zdjęcie profilowe. Większość portal społecznościowy będzie wymagać, aby zamieścić swoje zdjęcie, gdyż jest to podstawowy środek identyfikacji i są one jasno i strategicznie rozmieszczone w swoim profilu. Chociaż są to „niezbędnik” dla innych osób do sieci ze sobą, można podjąć pewne środki ostrożności, aby zapobiec obraz z dostarczanie wskazówek na temat swojej tożsamości. Na przykład, nie należy dodawać zdjęcia, które zapewnią widocznych śladów od miejsca zamieszkania lub pracy, jak obraz na którym stoisz przed swoim domu i nazwę ulicy lub numeru domu jest wyraźnie widoczne. Ponadto starają się unikać wysyłania zdjęć gdzie można nosić mundur pracy, gdzie nazwa firmy może być wyraźnie widoczne na tle.

tarot karta dnia

2. quizów. Są także funkcje społecznościowe, które stały się bardzo popularne wśród użytkowników. Te testy są praktycznie osobowości i inteligencji quizy, że jedli albo stworzone przez twórców stron lub innymi użytkownikami. Niektóre testy są biorące często zawierają pytania, które zadają „zbyt osobiste” pytania, które mogą być wykorzystywane przez przestępców do kradzieży tożsamości ich nielegalnej działalności.

3. Wnioski przyjaciela.

– autor artykułu

Author: digital-vision.pl

Share This Post On