tarot listopad 2016

tarot listopad 2016

Jako dziecko, ja raczej myślałem piosenka o piątym wymiarze, „Era Wodnika” był całkiem fajny, ponieważ jestem Wodnika. Miał mistycznego rodzaju melodii do niej i słowa płynęły razem w ruchu. Idą jak to; „Kiedy księżyc jest w siódmym domu, Jowisz wyrównany Mars i pokój poprowadzi planety, a miłość będzie kierować gwiazdy. To świt ery Wodnika …” Cokolwiek osuszanie budowli łódź to znaczy? To idzie dalej mówiąc mistyczny krystalicznie objawienie i tu zaczyna oszustwo!

Gdy stajemy się prawdziwie narodził się na nowo wierzy w Syna Bożego, On usunąć łuski, które kiedyś były pokrywające nasze oczy i pokazać nam jego tajemnice trochę w czasie. Skale te jak Biblia opisuje je są przykrycie nad każdym z powodu grzechu. Ale jak tylko dana osoba zdaje sobie sprawę, że Chrystus był Synem Bożym, który umarł za te grzechy, pokuta ma miejsce, a potem przebaczenie jest podana jako dar od Ojca, który kocha swoje dzieci ponad ludzkimi słowami można wyrazić. Ale najlepsze słowa, aby wyrazić to bezwarunkowa miłość jest wtedy, gdy wyznajemy, że Chrystus umarł za nas i zmartwychwstał, aby pokonać grzech, śmierć i piekło. To wiedząc, bez cienia wątpliwości, że Chrystus był Bogiem wcielonym. Ale nie tylko tam jest oszustwem tej wiecznej prawdy w dzisiejszym społeczeństwie, to także szerzący się w dniach po zmartwychwstaniu Chrystusa.

Jan apostoł, znany również jako „ukochany” Chrystusa, ostrzegł ludzi w jego czasach, aby ustrzec się przed fałszywymi naukami i kazania. Jest takie powiedzenie, że idzie tak; „Jeśli jest to nowa, to nie jest prawdziwe, jeśli to prawda, to nie jest nowa.” Więc cały ten ruch „New Age” z horoskopów, zodiaków, chrystals, medytacji i oddawanie czci słońca lub innych planetach jest coś za bardzo nieufnie podchodzą. To nie prawda. To nie jest to, jak dostać się do nieba. Szatan oszukał ludzi odkąd początku czasu.

– autor artykułu

Author: digital-vision.pl

Share This Post On