tarot interaktywny

tarot interaktywny

Barak Obama jest słoneczne łuku w momencie wyborów będzie 49.37, jego pół łuku solarnego będzie 24.49 i jego podwójne łuku będzie 99.14. Mitta Romneya łuku solarnego będzie 64.20, jego pół łuku solarnego będzie 32,10 i jego podwójne łuku solarnego będzie 128,40.

Możemy spojrzeć na wiele aspektów w każdym wykresie kandydatów i nie jest dobrym argumentem dla każdego kandydata, aby być zwycięzcą, jak i przegrany w tym dniu. Pierwsza kombinacja planetarne patrzę na to punkt środkowy między jego porodzie Sun i tranzytu Słońca, to mówi mi, co to za dnia, kiedy jest posiadanie.

tarot interaktywny

Ten konkretny punkt środkowy na wykresie Obamy spada na jego VE / AP (Apollon). Patrzę na to, co się w tranzycie SU / KR w każdym z kandydatów na wykresie, a następnie co SU każdego kandydata / KR będzie równa. W czasie sondaże są uważane za zamknięte, który jest 23:00 w DC, The tranzytem SU / KR będzie równa Obamy JU / ME jego łuku słonecznego i jego Wenus o połowę łuku słonecznego, a jednocześnie spada na środkowym Obamy słońce i tranzyt Wenus. Tranzyt Jowisza będzie 22 A do jego osobistego SU / KR jako tranzyt KR i PL będzie semi-kwadrat jego SU / KR. Ponadto na tarczy 90 stopni, tranzyt Mars w dniu wyborów przypada na jego Mars porodzie az kolei zarówno Marsa pół kwadratowy SU + Kronos-Zeus co oznacza wybitne zdolności przywódcze. Są to bardzo potężne kombinacje planetarne.

W przypadku Mitt Romney, z tranzytem SU / KR wyniesie punkt środkowy tranzyt Saturna i jego porodzie Saturn jego podwójnego łuku słonecznego. Jednocześnie jego porodzie SU / KR spadnie w punkcie środkowym tranzytem SA / KR w jego połowie łuku słonecznego trafi na przepływającej SA / KR, jak również. To tak, jakby jego SU / KR będzie coraz Drugie wcielenie Saturna i Kronos. Saturn i Kronos wraz znaczy spaść z wyżyn. Co gorsza, środek jego porodzie Sun i tranzytu Sun spadnie na jego Admetos, co oznacza, że ??doszła do końca linii.

– autor artykułu

Author: digital-vision.pl

Share This Post On