tarot interpretacja

tarot interpretacja

znaki powietrzne są: Bliźnięta, Waga i Wodnik.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca): Ponieważ brakuje im jakości sumienność, że są w stanie walczyć na straconej pozycji we wszelkich próbach, których dokonują się moralnym. Rządząca planeta Gemini jest Merkury; kolor z wyboru jest zielona, ??a jej gwiazda jest kamień Agat.

Waga (24 września – 23 października): Librans są wrażliwe i mają psychiczną dar zrozumienia potrzeb emocjonalnych swoich towarzyszy i poznawać je z własnej wrodzonego optymizmu. Rządząca planeta Libra jest Wenus; kolor z wyboru jest blues, a jej kamień gwiazda jest Sapphire.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego): Wiele osób psychicznie intuicyjny w Erze Wodnika, epoce, w której ludzkość doświadczy wielkiego duchowego przebudzenia. Rządząca planeta Wodnika jest Uran; kolor z wyboru jest turkusowy, a jej kamień gwiazda jest Turquoise.

4. Znaki wodne

tarot interpretacja

Te trzy zawsze zaglądajcie do swoich uczuć, świadomych i podświadomych, z poziomu intuicyjności czasem graniczące z psychiczny. Woda jest elementem poety, które je gotowe do interpretacji wszechświata.

znaki powietrzne są: Rak, Skorpion i Ryby.

Rak (22 czerwca – 22 lipca): the Cancerian charakter jest przynajmniej jednoznaczna wszystkim te związane ze znakami zodiaku: To może wahać się od nieśmiałych, matowa, nieśmiała i wycofana z najbardziej błyskotliwych i sławny. Rządząca planeta rak jest Księżyc; kolor z wyboru jest srebrny, a jego kamień gwiazda Pearl.

Skorpion (24 października – 22 listopada): Są jak wulkan; mogą one wybuchnąć w każdej chwili. Ich wytrwałość i siłę woli są ogromne. Rządząca planeta Skorpiona jest Pluton; kolor z wyboru jest ciemnoczerwonej do bordowy, a jego kamień gwiazda jest Opal.

Ryby (20 lutego – 20 marca): są one łatwiej zajmuje się problemami innych, niż z własnych. Ich cechy psychiczne i duchowe może doprowadzić ich do kariery w kościele lub w postaci mediów i mistyków.Są one również seksualnie delikatna. Rządząca planeta Ryb jest Neptun; kolor z wyboru jest miękka Sea Green, a jego kamień gwiazda jest Moonstone.

– autor artykułu

Author: digital-vision.pl

Share This Post On