tarot kolo fortuny

tarot kolo fortuny

Moim następnym krokiem jest spojrzenie na wykresie inauguracji i widzę, że tranzyt Sun spadnie na Obamy Jowisza jako tranzyt JU = SU / AR środkowy Obamy. Ponadto, tranzyt Merkurego będzie równa jego urodzeniu rtęć. Z innego punktu widzenia, tranzyt Sun na Obamy Jowisza jest zarówno środkiem boku Obamy Merkury, Merkury i przejeżdżających tranzytem Apollon.23rgkwezopsuj.pl To mówi nam, że w tym szczególnym dniu, media i świat będzie koncentrować się na prezydenta Obamę i słuchać, co ma do powiedzenia, jak jest on zaprzysiężony.

Inauguracja dni na tranzyt Merkurego Romney został uderzając jego Saturn. Jednocześnie tranzytem Plutona będzie na jego Neptuna i 22 a na jego Saturn, jak tranzyt Saturn spadnie na jego Plutona. Podwójne uderzenie Pluton i Saturn jest wskazanie utraty mocy.

Wykres inauguracji jest także wykres urodzenia kadencji prezydenta w biurze. Termin z dwóch głównych negatywnych planetarnych zdjęć, pierwszy jest Hades + ASC = 0 AR, przewodniczący będzie mieć do czynienia z nieprzyjemnych i nieprzyjemnych ludzi i ubóstwa, które mogą wywoływać przemocy. Przemoc jest wskazywany przez formule PL + 0 = AR UR i Mars. Będzie kilka nagłych zmian wybuchowe, dosłownie, jak i metaforycznie. Z Mars Uran pół-kwadrat, możliwość przemocy nie wchodzi w rachubę.

tarot kolo fortuny

Po porównaniu wykresów kandydata z tranzytu wyborach doszedłem do wniosku, że prezydent Obama nadal będzie prezydent na kolejne cztery lata, a to nie będzie łatwe cztery lata.

Proszę zobaczyć wszystkie wykresy napisane o tutaj na mojej stronie internetowej.

– autor artykułu

Author: digital-vision.pl

Share This Post On