tarot na wrzesien 2016

tarot na wrzesien 2016

„Co masz na śniadanie?” Ludzie często pytają mnie. „Czekolada!” Odpowiadam, choć nie cały czas, bo niedawno odkrył, że życie jest o równowagę, a nie jeden długi ciąg hedonistycznych chwil. Czasami daję taką samą odpowiedź dla wielu moich posiłków i przekąsek.

Dla tych, którzy jeszcze nie dołączył do surowego Revolution czekolada, ta odpowiedź może wydawać niezdrowe.marketing dla lekarzy Mogą myśleć, jestem otyły lub uzależniony od cukru. Mimo to, jestem zdrowa w skrajności. Jestem normalna waga, a nie jeść cukru rafinowanego ponad dekadę. To dlatego, że jem czekolady jest surowe, wegańskie, wolne od cukru rafinowanego, organiczny, obciążonego pożywienie (czekolada jest głównym jeden!), Iw pełni życia potwierdzając.

Surowe kakao zawiera setki chemikaliów jest dużo magnezu, żelaza, chromu, tryptofan i przeciwutleniacze. Zawiera PEA, związek chemiczny miłości. Jedyna inna żywność zawiera PEA w jakiejkolwiek znaczącej ilości to glony, więc czekolada i glony przejść fantastycznie razem. Czekolada zawiera anandamid, cząsteczka szczęścia. Ananda jest w sanskrycie oznacza „rozkoszy”. Aha, i jest tak pełne antyoksydantów, jest poza skalą ORAC. Naprawdę jest.

tarot na wrzesien 2016

Gotowane czekolada zawiera zjełczały oleje, które nie przyczyniają się do ekstatycznego życia. Może być również wykonane z okrutnym (łydka-kiling) mleczarni, masy rafinowanego cukru i innych składników, które nie przyczyniają się do dobrego zdrowia.

Surowe batony, z drugiej strony, połączyć unadultarated czystości, kremowy smak czekolady, a często korzyści pożywienie składniki odżywcze. Surowy czekolady wygląda i podobna do tradycyjnej czekolady, a co najważniejsze rozpływa się w ustach w taki sam sposób. Surowa czekolada jest mój pomysł na raj na ziemi. Czy to twoje?

tarot na wrzesien 2016

Co z kofeiną?

Cacao jest ona słabym źródłem kofeiny. Typowa próbka kakaowego lub śruty ziaren kakaowca przyniesie od zera kofeiny, 1000 ppm kofeiny (mniej niż 1/20 kofeiny obecne w kawie).

– autor artykułu

Author: digital-vision.pl

Share This Post On