tarot dla strzelca

tarot dla strzelca Będę również wspomnieć Apollon, co oznacza szczęście i sukces, i Admetos, co oznacza zastój, albo uderzy w mur.

Więc teraz zobaczmy co wykresy dla wyborów mówi nam co do out-wyniknie, jak ta rasa będzie frekwencja. Będę pierwszą próbę, aby zobaczyć co punkt środkowy Słońca i Kronos mówi mi. Dlaczego Słońce / Kronos? Ponieważ Słońce / Kronos jest dowódcą naczelnym. SU / KR = MA / NE, a ten mi mówi, że nie będzie wyborca ??manipulacją, można na nią liczyć. Na innym uwaga MA / NE = SU / KR, zwycięski kandydat będzie jeden zespół, którego kampania wykorzystuje najlepszą strategię. Wielu z was nie mówią o Merkury będzie wsteczny, osoba w biurze zostanie ponownie wybrany. Również w tym przypadku, rtęć jest nieruchoma, co oznacza, że ??jest w stanie spoczynku i nie porusza. Oznacza to, że najprawdopodobniej będzie opowiadać i nie może wiedzieć na pewno, kim jest nasz nowy prezydent jest na co najmniej jeden dzień lub dwa, aż Merkury porusza się minutę lub dwie, w tym przypadku do tyłu. Stacja wsteczny Merkurego nie jest jedynym problemem. Pluton jest przeciwieństwem Kronos, a znaczenie tej kombinacji jest zmiana rządzącej lub rządowej władzy. SU / KR = SU / PL, i oznacza to dzień drastycznych zmian. Jednocześnie SU / KR = Me / SA, wskazuje smutną wiadomość, takich jak pożegnanie.

Po zamknięciu lokali wyborczych, oprócz planetarnych zdjęć już wspomniałem, inne ważne obraz jest planetarna PL, KR / MA = AR / SU. Interpretacja na ten dzień oznacza świat działał dokonać zmian w rządzie. Innymi słowy, z wykresu wyborów sami, nie biorąc na listach kandydatów pod uwagę wyborcy mogli zdecydować się na wybór nowego prezydenta.

Teraz to wykresy kandydata wraz z ich łuku słonecznego, całe, o połowę i podwójnych słonecznych ARC wraz z tranzyty w dniu wyborów i mamy inną perspektywę, co się wydarzy.

– autor artykułu

Author: digital-vision.pl

Share This Post On