tarot ironman 650

tarot ironman 650

Kiedy mnie wzywać do sesji eleganckie listonoszki relokacja astrologii Użyję wszystkiego, co wiem, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze miejsce lub miasto. Miałem garstkę klientów, którzy po I szukał i szukał przez kilka dni znalezienia pasującego do nich w oparciu o przepływie ich porodzie lub urodzenia wykresie powie: „Nie podoba mi się to miejsce.” „Moje dzieci nie będą się podoba.” Mój mąż mówi, że ludzie w Tucson nie są przyjazne. „Słyszałem, że ludzie osądów na temat miejsc, w których nigdy nie byli, w przypadku zbyt uparty o obszarach wiedzą nic na temat.

To dziwne, aby usłyszeć astrolog przeniesienie tego przyznać, ale nie było garstka ludzi zrobiłem wykresy dla astrologii i nie ma nikogo, najlepszym miejscem dla nich żyć, a ja powiedziałem im, że. Może jest to drugi lub trzeci najlepszym miejscem gdzie oni mają bardzo dobre życie, więc po prostu wiem, będę z tobą szczery o swoich ustaleniach.

Jeśli wam powiem Santa Barbara wygląda korzystne podstawie wykresu porodzie lub urodzenia i mówisz: „Nie Santa Barbara”, albo: „Och nie, Austin, Texas”, a następnie, po tym jak wskazał wszystkie najlepsze obszary geograficzne I ‚ll powiedzieć „Użyj swojej intuicji czasu. Nie ma innych miejsc, których znam do wysłania”.

Dlaczego uważasz, że przeniesienie astrologia jest cennym narzędziem, mimo że mi powiedziałeś przy innych okazjach, że jest tylko jednym z wielu narzędzi, które mogą być pomocne dla osoby patrzącej do kolejnego miejsca, aby zadzwonić do domu?

Mimo, że jestem trochę droższe niż w niektórych innych astrologów, byłem niesamowicie zajęty począwszy od Astro ziem Relokacja pięć lat temu, więc nie zbierają ani reklamować klientów więcej.

Reputacja jest wszystkim?

To pomaga, ale tylko zbudować reputację robi wielką pracę dla swoich klientów. Większość mojego biznesu jest teraz word-of-mouth zalecenia z poprzednich klientów.

– autor artykułu

Author: digital-vision.pl

Share This Post On