tarot koziorozec

tarot koziorozec Unikać akceptować żądania przyjaciela z ludźmi, których nie znam. To nie jest złe, aby odrzucić od ignorują prośby przyjaciół. Jesteś po prostu zapewnienie, że osoby, które wliczone jest w sieci są ludzie, którzy są osobiście znane Tobie i Twoich znajomych. Jeśli nie chcesz, każdy w swojej sieci, aby zobaczyć swoje dane osobowe, po prostu trzeba dostosować ustawienia prywatności. Są to podstawowe konfiguracje, które pozwalają określić, kto będzie miał pełny dostęp do swojego profilu, a kto zostanie odrzucona.

4. Numer telefonu. Niektóre serwisy społecznościowe nie zapyta o te informacje, podczas gdy ci, którzy nie, często pytają, czy chcesz mieć ten konkretny fragment informacji widocznej w profilu, czy też nie. O ile to możliwe, nie pozwól nikomu zobaczyć swój numer telefonu, ponieważ może być łatwo dostępne dla złodziei tożsamości i wykorzystywane, aby uzyskać adres.

tarot koziorozec

5. aktualizacje statusu. Unikaj wysyłania jeśli idzie nigdzie zwłaszcza jeśli będziesz się przez kilka dni. Jeśli przestępcy sobie sprawę, że jesteś z miasta i mają swój adres, może dojść do domu po wakacjach, a zobaczysz, że każda wartościowa, że ??już nie ma.

Tina L. Douglas jest dobrze ugruntowana autora na temat kradzieży tożsamości.

– autor artykułu

Author: digital-vision.pl

Share This Post On